Klece a voliéry

1. října 2016 - zdroj tisková zpráva

Chovatelství je koníčkem, u kterého je nanejvýš důležité věnovat důkladnou pozornost každému detailu a specifikám chovu konkrétního zvířectva, aby úspěchy, které toužíte sklízet, opravdu dosahovaly vámi cílených výšin. Každé zvíře má z hlediska svého vzrůstu a jiných individuálních potřeb jiné nároky na tvar a uspořádání klece či voliéry a je třeba se rovněž soustředit na požadavky ze strany chovatele na design nebo velikost chovné stanice.

Ing. Richard Svoboda se snaží uspokojit potřeby jak chovných zvířat, tak chovatelů. Má dlouholeté zkušenosti s chovem exotického ptactva, orientuje se v možnostech materiálu a výroby u nás i v zahraničí a je schopen navrhnout voliéru či klec na míru chovanému druhu a účelu chovu. Zajistí ideální prostor z hlediska uspořádání chovné místnosti, zahrady či jiného chovatelského zařízení.

Voliéry

Ať už zamýšlíte chov soustředit do vnitřních nebo venkovních prostor, je třeba brát v úvahu přesná specifika chovaného druhu. Jiná velikost voliéry je vhodná pro velké papoušky, jiná pro holuby a jiná voliéra pro psy či kočky. Chované zvíře by se především mělo ve zvolené voliéře cítit dobře a bezpečně. Nahlédněte do nabídky a kontaktujte firmu, velice ráda vám poskytne veškeré informace k výběru té nejlepší volby voliéry pro vaše zvíře, vyrobí dokonalou voliéru k vaší spokojenosti.

Klece

Výroba klece je specifickou záležitostí, a to ať už slouží pouze jako přechodné zařízení, po dobu převozu zvířete, nebo je určená pro domácí chov drobného zvířectva či ptáků. Vyrobí vám útulnou klec pro vaši andulku, designovou klec pro papouška, ale i vysoce užitkovou klec pro fretky, klec pro potkany, klec pro morčata či klec pro králíky.

Nahlédněte internetové stránky s nabídkou klecí a voliér pro ptáky, kočky, psy a další drobné zvířectvo www.klece-voliery.cz. Nejenže vám vyrobí klec či voliéru podle vašich požadavků, ale nabídne vám i dostatečné komponenty k samostatné výrobě, plus odborné poradenství a letité zkušenosti. Budete-li mít jakékoliv dotazy, kontaktujte, velice rádi se vám budou věnovat.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum