O televizi

Vysílání Relax TV začalo 1. listopadu 2013 v 11:11, po předchozím čtyř měsíčním testu (od 1. července 2013). Bylo vybíráno z několika možných modelů jak bude vysílání probíhat. Nakonec bylo vybráno zaměření na volná videa šířená pod licencí Creative Commons, doplněná o další možnosti dobrovolné finanční spoluučásti diváků, kdy jsou filmy šířeny v co-distribuci 31s. Z důvodu finanční náročnosti pro živé vysílání, je k distribuci využíván Livestream Studio doplněný TV kanálem Relax TV video na Youtube. Tam jsou videa uložena ve vyšší kvalitě než ve které probíhá vysílání.

Několik filmů je s licencí 31s kde se vychází ze základní doporučené ceny 25 Kč za shlédnutí. Zaplatit můžete přes speciální QR kód. Výše platby je libovolná a dobrovolná. Platba za film proběhne buď načtením platebního QR kódu z obrazovky při sledování filmu a za pomoci mobilního telefonu nebo zadáním identifikátoru filmu v internetovém obchodě www.31s.cz a platbě přes karetní platební bránu. Platební QR kód lze bezpečně využít pro rychlé platby.

Upozornění. S televizí Relax vysílající v DVB-T a na satelitu nemáme nic společného, než podobný název, který jsme ovšem začali používat jako první, již na jaře roku 2013.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum